Strona główna
Strona główna
Mapa strony
Kontakt

O firmie SL-NET


SL-NET s.c. działa na rynku usług internetowych i informatycznych od 2006 roku.

 

Posiadamy już wielu zadowolonych klientów, których liczba powiększa się z każdym miesiącem.

 

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność od dostarczania Internetu w technologii bezprzewodowej Wi-Fi, obecnie dzięki nieustannemu rozwojowi i doskonaleniu naszych technologii, a także dbaniu o najwyższą jakość naszych usług możemy zaproponować podłączenie do Internetu w technologii światłowodowej. Co zapewni Państwu szybki i nieograniczony dostęp do Internetu, telefonii VoIP, a także telewizji cyfrowej.

 

Naszym głównym celem jest zadowolenie i komfort naszych klientów. Dlatego dostarczamy Państwu innowacyjne i profesjonalne usługi, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje, a przede wszystkim pracując nad rozwojem coraz to nowszych technologii, aby byli Państwo odbiorcami Internetu najwyższej jakości.

 

Nasz zespół składa się z młodych, dynamicznych, kreatywnych i innowacyjnych osób, które każdego dnia pracują nad udoskonalaniem oferowanych przez nas usług, aby zapewnić Państwu 100% zadowolenia.

 

Nasza oferta:

 

 

Naszymi partnerami są:

cdp netia

Netia S.A.

plix

PLIX Sp. z o.o.

 

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii nasza firma posiada już ugruntowaną pozycje na rynku podkarpackim, współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami z różnych sektorów gospodarki:Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 17 250 20 11
mobile: +48 665 706 108
| Siedziba firmy:

ul. Wiosenna 1c/1
35-303 Rzeszów

Copyright © 2009 SL-NET. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja:Prezentacje multimedialne, Strony www